FUTSAL Halowa Liga Piłki Nożnej

Futsal… Halowa Liga Piłki Nożnej

12 listopada ruszyła VIII edycja futsalu. Włoszczowska Liga Piłki Nożnej Halowej wpisana jest w kalendarz od ładnych paru lat i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Rozgrywki zostały podzielone na dwie ligi. Obecnie w rozgrywkach występuje 26 drużyn. 14 – I liga, 12 – II liga. Od sezonu 2011/12 w tych rozgrywkach występuje koniecpolska drużyna Szkoła Jazdy ArtCar. Zespół rozpocznie rozgrywki od II ligi. Awans do I ligi uzyskają trzy najlepsze zespoły, czy nasz zespół będzie w stanie znaleźć się w tej trójce? Na to pytanie odpowiemy na przełomie lutego i marca 2012 r. Drużyny, występujące w II lidze:

 

 1. Znowu My

 2. GTW Czostków

 3. RAF-POL Mieczyn

 4. Young Boys Włoszczowa

 5. Ostrów Team

 6. Wola Team

 7. Piasku Sułków II

 8. Disco Mikołaj

 9. Szkoła Jazdy ArtCar

 10. Galacticos Włoszczowa

 11. Mal-Met Włoszczowa

 12. LUKS „Sokół” Włoszczowa

12 listopada została rozegrana również pierwsza kolejka drugiej ligi. W debiutanckim meczu nasz zespół przegrał z faworytem rozgrywek, drużyną Galacticos Włoszczowa. Dwie bramki dla naszego zespołu strzelił Marcin Szymala.

 

Szkoła Jazdy ArtCar – Galacticos Włoszczowa 2:7 (1:3)

 

Kadra:

M. Szymala

W. Stanek

B. Cegieła

P. Więckowicz

D. Faliński

A. Złotnicki

A. Niedbał

R. Marcinkowski

R. Bladziak

M. Kościański

Ł. Mrugała

G. Kurpios

 

Już w najbliższą sobotę i niedzielę zostanie rozegrana odpowiednio druga i trzecia kolejka rozgrywek II ligi. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze terminarza. Zaraz po otrzymaniu podamy do wiadomości.

 

Share This:

Comments

comments

Dodaj komentarz