Piłkarskie emocje…. FUTSAL

Koniecpolska drużyna występująca w II lidze Włoszczowskiej Halowej Piłki Nożnej w minioną sobotę rozegrała swój drugi mecz w sezonie.
Przeciwnikiem naszego zespołu była dobrze znana w rozgrywkach drugoligowych drużyna Disco Mikołaj Żelisławice. Oba zespoły na inaugurację przegrały swoje mecze. Dla obydwu drużyn było to bardzo ważne spotkanie aby nie stracić dystansu do czołówki tabeli. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla nas, gdyż po 39 sekundach prowadziliśmy 1:0. Z każdą minutą widać było, że nie będzie to łatwe spotkanie dla obu zespołów. Do przerwy na tablicy świetlnej widniał remis 2:2. Po przerwie, walka toczyła się pod jedną i drugą bramką. Po faulu z rzutu rożnego na prowadzenie wyprowadza ponownie Wojciech Stanek. Wydawałoby się, że powoli utrzymamy korzystny wynik i powiększymy przewagę. Nic bardziej mylnego. Obie drużyny grały o zwycięstwo więc to nie koniec strzeleckich emocji na 2 minuty do końca był remis 4:4 a ostateczny cios zadaliśmy na 58 sekund do końca. Prowadzenia już nie oddaliśmy do końca meczu i ostatecznie pokonujemy rywala 4:5. Jest to pierwsza wygrana naszego zespołu w lidze i nadal walczymy o pierwszą trójkę, premiującą grę od nowego sezonu w I lidze.

Disco Mikołaj Żelisławice – Szkoła Jazdy ArtCar Koniecpol 4 – 5 (2 : 2)

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:
Wojciech Stanek – 3
Artur Niedbał
Radosław Marcinkowski

Po dwóch kolejkach bez straty punktu pozostały trzy zespoły. ArtCar z dorobkiem 3 punktów zajmuje obecnie 8 lokatę. W najbliższą sobotę czeka nas kolejny bardzo ważny mecz. O 10:00 zagramy z czwartą drużyną ligi Wola Team, która jeszcze w tym sezonie nie przegrała. W szeregach zespołu z Woli znajduję się dwóch zawodników Heko Czermno. Dużo czasu na odpoczynek nie będzie, gdyż w niedzielę rozegramy IV kolejkę spotkań. Tym razem o godzinie 11:00 zmierzymy się z włoszczowskim zespołem Znowu My.