Wyniki wyborów samorządowych Koniecpol 2010

Przedstawiamy kompleksowe zestawienie z wyników wyborów do samorządu miejskiego w Koniecpolu.

Aby zobaczyć całe zestawienie kliknij na więcej

 

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 Kałuża Józef Tomasz 63 wyższe techniczne Koniecpol, nie należy do partii politycznej 2203 50.97% Tak
2 Wierzbińska Edyta Maria 38 wyższe Koniecpol, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego 2119 49.03% Nie
*) Wyniki na podstawie 100.00% protokołów
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu uprawnionych kart wydanych głosów oddanych Frekwencja głosów ważnych
1 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Koniecpol ul.Zamkowa 27 Powszechny 1925 977 977 50.75% 952
2 Szkoła Podstawowa Nr 1 Koniecpol ul.Mickiewicza 26 Powszechny 2019 1079 1078 53.39% 1058
3 Szkoła Podstawowa w Starym Koniecpolu, ul. Częstochowska 150 Powszechny 807 337 337 41.76% 334
4 Szkoła Podstawowa w Łysinach, ul. Szkolna 14 Powszechny 1152 579 579 50.26% 568
5 Remiza OSP w Kuźnicy Grodziskiej, ul. Centralna 128 Powszechny 522 284 284 54.41% 280
6 Szkoła Podstawowa w Rudnikach, Rudniki 1a Powszechny 320 165 165 51.56% 164
7 Szkoła Podstawowa Nr 2 Koniecpol ul.Szkolna 17 Powszechny 1782 978 978 54.88% 966

Rada Miejska w Koniecpolu – wyniki wyborów
Nr listy Numer na liście Okręg wyborczy nr Dane kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Nazwisko i imiona Wiek Liczba % (w skali okręgu wyborczego)
5 1 1 Kaczyński Paweł Michał 46 186 36.83%
28 2 1 Kurzelewski Paweł Jan 40 190 37.62%
28 1 2 Sobalak Agnieszka Barbara 39 213 34.08%
28 2 2 Duda Mieczysław 58 194 31.04%
29 1 3 Suliga Ryszard 49 223 48.69%
28 1 4 Bukowska Edyta Dorota 42 117 37.99%
5 1 5 Bobrowska Joanna Barbara 24 104 21.62%
27 1 5 Klita Przemysław 28 174 36.17%
27 1 6 Gałwiaczek Mirosław Antoni 37 185 33.51%
28 2 6 Rał Jacek Marcin 34 164 29.71%
28 1 7 Czerwiński Andrzej Michał 46 157 48.31%
2 1 8 Kościański Jacek 50 156 50.32%
27 1 9 Detko Sławomir Tadeusz 39 101 40.24%
29 1 10 Wójcik Zdzisław 47 125 45.45%
2 1 11 Porębiński Eugeniusz Piotr 50 69 42.59%

Wyniki głosowania na kandydatów do rady
Okręg wyborczy nr Nr listy Nr na liście Nazwisko i Imiona Nazwa komitetu Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 2 1 Bratoń Robert Paweł KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 130 25,74% Nie
1 5 1 Kaczyński Paweł Michał KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 186 36,83% Tak
1 28 1 Kopczyńska Beata Ewa KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA – INICJATYWA 2000 108 21,39% Nie
1 28 2 Kurzelewski Paweł Jan KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA – INICJATYWA 2000 190 37,62% Tak
1 29 1 Rosołowicz Kamil Jerzy KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ KONIECPOLA” 146 28,91% Nie
2 1 1 Szydłowski Wojciech KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 55 8,80% Nie
2 5 1 Bladziak Michał Jerzy KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 185 29,60% Nie
2 27 1 Capiga Adrian Stanisław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWY STYL” 48 7,68% Nie
2 28 1 Sobalak Agnieszka Barbara KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA – INICJATYWA 2000 213 34,08% Tak
2 28 2 Duda Mieczysław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA – INICJATYWA 2000 194 31,04% Tak
2 29 1 Oracz Angelika Barbara KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ KONIECPOLA” 188 30,08% Nie
2 29 2 Szczerba Piotr Jarosław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ KONIECPOLA” 49 7,84% Nie
3 5 1 Niedbał Marcin Franciszek KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 121 26,42% Nie
3 28 1 Cegieła Mirosław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA – INICJATYWA 2000 114 24,89% Nie
3 29 1 Suliga Ryszard KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ KONIECPOLA” 223 48,69% Tak
4 5 1 Tanasiewicz Anna Grażyna KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 35 11,36% Nie
4 28 1 Bukowska Edyta Dorota KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA – INICJATYWA 2000 117 37,99% Tak
4 29 1 Sobczak Bartłomiej Józef KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ KONIECPOLA” 86 27,92% Nie
4 30 1 Siut Janusz Wiesław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HETMAN 70 22,73% Nie
5 1 1 Skiba Jacek Janusz KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 56 11,64% Nie
5 2 1 Kopek Agnieszka Beata KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 55 11,43% Nie
5 5 1 Bobrowska Joanna Barbara KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 104 21,62% Tak
5 27 1 Klita Przemysław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWY STYL” 174 36,17% Tak
5 28 1 Nowak Tadeusz Kazimierz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA – INICJATYWA 2000 52 10,81% Nie
5 28 2 Drajczyk Małgorzata Grażyna KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA – INICJATYWA 2000 79 16,42% Nie
5 29 1 Fiet Zbigniew Michał KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ KONIECPOLA” 66 13,72% Nie
5 29 2 Piątkowski Mirosław Henryk KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ KONIECPOLA” 85 17,67% Nie
6 1 1 Grzesiak Magdalena Wioletta KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 90 16,30% Nie
6 2 1 Rutkowska Bożena Aneta KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 64 11,59% Nie
6 5 1 Kołodziejski Tomasz Piotr KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 46 8,33% Nie
6 27 1 Gałwiaczek Mirosław Antoni KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWY STYL” 185 33,51% Tak
6 28 1 Koćwin Maria Bożena KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA – INICJATYWA 2000 107 19,38% Nie
6 28 2 Rał Jacek Marcin KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA – INICJATYWA 2000 164 29,71% Tak
6 29 1 Baran Andrzej Henryk KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ KONIECPOLA” 72 13,04% Nie
6 29 2 Chojnacki Rafał Sławomir KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ KONIECPOLA” 136 24,64% Nie
7 2 1 Góra Tomasz Rafał KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 91 28,00% Nie
7 28 1 Czerwiński Andrzej Michał KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA – INICJATYWA 2000 157 48,31% Tak
7 29 1 Nowak Mariusz Sebastian KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ KONIECPOLA” 77 23,69% Nie
8 2 1 Kościański Jacek KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 156 50,32% Tak
8 5 1 Knop Martyna Anna KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 116 37,42% Nie
8 29 1 Duś Damian KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ KONIECPOLA” 38 12,26% Nie
9 2 1 Zaskórski Jan Florian KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 34 13,55% Nie
9 5 1 Magdziarz Joanna Mirosława KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 24 9,56% Nie
9 27 1 Detko Sławomir Tadeusz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWY STYL” 101 40,24% Tak
9 28 1 Bojarska Dorota Barbara KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA – INICJATYWA 2000 56 22,31% Nie
9 29 1 Rutkowski Mateusz Piotr KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ KONIECPOLA” 36 14,34% Nie
10 2 1 Skiba Marian KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 76 27,64% Nie
10 28 1 Cisowski Jacek Jerzy KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA – INICJATYWA 2000 74 26,91% Nie
10 29 1 Wójcik Zdzisław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ KONIECPOLA” 125 45,45% Tak
11 2 1 Porębiński Eugeniusz Piotr KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 69 42,59% Tak
11 28 1 Suliga Maria KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA – INICJATYWA 2000 49 30,25% Nie
11 29 1 Kondracka Janina Kazimiera KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ KONIECPOLA” 44 27,16% Nie

źródło http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/240000/240406.html

Share This:

Comments

comments

Booking.com

Dodaj komentarz