Dziś konferencja prasowa Krzysztofa Rutkowskiego

19 lutego Krzysztof Rutkowski spotka się z mieszkańcami Koniecpola. Na spotkaniu poruszane będą kwestie nieprawidłowości, do jakich dochodzi w mieście.

Wszystkich, którzy chcieliby wyrazić swoje zdanie na temat inwestycji w Koniecpolu oraz sposobu sprawowania władzy przez burmistrza Józefa Kałużę zapraszamy o godzinie 16 do Parafii Św. Michała Archanioła przy ul. Żeromskiego 57. Spotkanie odbędzie się w sali domu parafialnego.

– Zadziwiające są inwestycje, na które miasto wydało grube miliony – powiedział w wywiadzie dla Patriot24 Krzysztof Rutkowski. – Jest droga z błota w błoto, most donikąd, strasząca okolicę remiza strażacka. Jest piękne boisko „Orlik”, na którym młodzież nie może pograć w piłkę. Jest potężny ośrodek zdrowia, gdzie nie przyjmują lekarze. Za to wyłącza się prąd aptekarce i zmusza ją do używania agregatu prądotwórczego. A do tego odbiera się najbiedniejszym dzieciom darmowe obiady.

 

To nie jedyne nieprawidłowości. Po publikacjach w Patriot24 do redakcji zaczęli zgłaszać się kolejni niezadowoleni. Zapraszamy ich serdecznie na jutrzejsze spotkanie. Będą mogli głośno i wyraźnie wypowiedzieć swoje argumenty.

Na spotkaniu obecne będą również media. O problemach Koniecpola dowie się cały kraj. Zapraszamy wszystkich mieszkańców. Przekażcie informacje znajomym.

źródło http://www.patriot24.net/

Share This:

Comments

comments

Dodaj komentarz