III i IV kolejka spotkań ligi futsalu

W miniony weekend na parkiecie we Włoszczowie, rozegrano III i IV kolejkę spotkań II ligi. W sobotnie południe nasz zespół podejmował niepokonaną drużynę w lidze Wola Team. Był to bardo ważny mecz dla naszego zespołu. Mecz rozpoczął się od dynamicznej akcji Woli, ktorzy po pierwszej składnej akcji otworzyli wynik spotkania. Po dwóch minutach na tablicy już był remis. Mecz toczył się w dość szybkim tempie, zawodnicy ArtCara przez 4 min grali w osłabieniu gdyż po faulu i błędzie zmiany zostaliśmy ukarani 2X2 min. Mimo osłabienia dzielnie broniliśmy wyniku do 19:59 min. w ostatniej sekundzie meczu Wola po rzucie wolnym wychodzi ponownie na prowadzenie. Po zmianie stron musieliśmy zaatakować zespół gości co przynosi efekt w 5 min drugiej połowy. 2:2 i mecz rozpoczyna się od nowa. Niestety nie potrafiliśmy długo utrzymać korzystnego wyniku i 3 min później znowu tracimy gola. Ponowna kara i w osłabieniu tracimy czwartego gola. Nasz zespół nie był w stanie podnieść się po dwóch straconych golach co doszczętnie wykorzystali zawodnicy Woli dokładając 5 bramkę na cztery minuty przed koñcem spotkania. Mimo dobrego meczu w naszym wykonaniu schodzimy z parkietu bez zdobyczy punktowej.

 

 

ArtCar Koniecpol – Wola Team 2-5 (1:2)

bramki: Kurpios G.

Wojciechowski A.

 

Niedziela nie była dniem odpoczynku. O godzinie 11 odbyło się spotkanie IV kolejki II ligi. Aby pozostać w grze i mieć realne szanse na zajęcie miejsca w pierwszej trójce dającego awans do I ligi, spotkanie z zespołem Znowu My Włoszczowa poprostu trzeba było wygrać. Oba zespoły po trzech seriach spotkań zdobyły po 3 punkty i plasowały sie na miejscach 8 i 9. Pierwszy gwizdek i rozpoczyna się spotkanie. Drużyna ArtCar od początku meczu narzuciła swój styl gry i goście mieli ogromny problem aby przedostać się pod naszą bramkę. Brakowało nam wykończenia i ostatniego podania ale n 5 min przed końcem pierwszej połowy wychodzimy na prowadzenie. Po zmianie stron nadal byliśmy stroną przeważającą czego efektem była szybko strzelona bramka n 2:0. Nie zwalniamy tempa i strzelamy kolejną bramkę. Po szybkiej kontrze zawodnicy z Włoszczowy mają rzut karny, który chwilę później zamieniają na bramkę. Mimo straconego gola to my gramy do przodu i szybko strzelamy kolejne bramki. Gdybyśmy wykorzystali wszystkie sytuacje to wynik mógłby być dwucyfrowy. Po bardzo dobrym spotkaniu wygrywamy i utrzymujemy kontakt z czołówką tabeli.

 

ArtCar Koniecpol – Znowu My Włoszczowa 7-1 (1:0)

bramki:

Wojciechowski A. X3

Szymala M. X2

Kurpios G

Niedbał A.

 

Po sobotnio-niedzielnych meczach na pozycję lidera awansował zespół Galactikos, który bez straty punktu przewodzi w tabeli. Lider Sokół Włoszczowa po sobotniej porażce spadł na miejsce trzecie a na pozycję wicelidera awansował zespół Wola Team. ArtCar Koniecpol awansował z 9 na 6 pozycję i traci do trzeciej drużyny tylko 3 punkty. Pogromem zakończył się niedzielny mecz pomiędzy Wol Team a drużyną Mal-Met Włoszczowa 20-2.

 

W najbliższą sobotę 3 grudnia odbędzie sie V kolejka a nasz zespół o 14 zmierzy swoje siły z 8 drużyną ligi.

3.12.2011 godz. 14

ArtCar Koniecpol – Ostrów Team

 

W poniedziałek 28 listopada w Koniecpolu na hali sportowej o godzinie 20:30 rozegrany zostanie sparing pomiędzy drużyną

ArtCar Koniecpol a drużyną występującą w I lidze Włoszczowskiej Lidze Piłki Nożnej Halowej ZPUE Włoszczowa.

Serecznie zapraszamy

 

Share This:

Comments

comments

Dodaj komentarz