Jak dodać firmę do bazy

Jak dodać swoją firmę do bazy firm?

Dodanie firmy do bazy nie powinno zająć więcej niż 10 minut, jest proste i szybkie a wpisy w naszej bazie mają dużą liczbę odwiedzin.

Krok 1

Aby dodać firmę musisz posiadać aktywne konto w naszym serwisie, konto to jest połączone również z forum internetowym i bazą firm, dzięki czemu z poziomu jednego konta masz dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu www.ikoniecpol.pl.

Aby założyć konto przejdź pod adres http://ikoniecpol.pl/index.php/component/user/register.html jeżeli masz już konto przejdź do kroku 2.

Krok 1.1 – zakładanie konta

Podczas zakładania konta nie powinniśmy natrafić na żadne utrudnienia, przeszczegajny tylko ogólnych zasad. Ważne aby podać prawdziwy adres email bo to na niego przyjdzie link aktywujący.

Krok 2

Zaloguj się do Swojego konta, aby to zrobić odnajdź po lewej stronie moduł logowanie podaj login i hasło po czym kliknij przycisk zaloguj.
Można również ustawić opcje „zapamiętywania” dzięki czemu będziesz miał stały dostęp do serwisu.

Krok 3

Po zalogowaniu na stronie pojawi się nowy moduł o nazwie twoje konto znajduje się on domyślnie w prawej kolumnie na górze. Z poziomu tego menu możesz edytować dane swojego konta oraz dodawać nowe artykuły np. do bazy firm, ale również w inne miejsca, właściewie to gdzie masz ochotę.

Krok 4

Przejdź do zakładki napisz artykuł to już ostatnia strona. W tym momencie widzisz okienko edytora, jest ono w obsłudze bardzo podobne do edytorów znanych z komputera więc nie powinno być problemów.

W tym miejscu podajemy tytuł oraz opis firmy.

Prosimy nie przejmować się jeśli czegoś nie mogą Państwo zrobić, wystarczy zostawić na dole opisu notatkę a my problem rozwiążemy, w pilnych przypadkach proszę o kontakt pod numerem telefonu 791-222-643 (Sebastian)

Po wypełnieniu tytułu i opisu zostało nam jeszcze kilka ustawień.

  • sekcja – tutaj wybieramy dział główny naszego nowego artykułu w przypadku firmy jest to sekcja firmy i instytucje z Koniecpola
  • kategoria – to kolejny poziom menu tutaj wybieramy branże
  • kilka kolejnych opcji jest mniej ważna samemu można poeksperymentować
  • ostatnie 2 okna opis i słowa kluczowe
    • opis – tutaj piszemy jedno zdanie opisujące naszą firmę
    • słowa kluczowe – tutaj wpisujemy jak najwięcej słów, które kojarzą się z Państwa firmą
  • To wszystko, teraz wracamy do góry strony i klikamy na ZAPISZ

Podstawowy wpis kosztuje 25zł brutto za 1. rok, i 12,20zł brutto za każdy kolejny rok.
cennik

Nasza strona jest moderowana tzn. że wpisy pojawią się dopiero po zaakceptowaniu przed moderatorów. W razie pytań zapraszam do działu kontakt

Share This:

Comments

comments

Dodaj komentarz