Kolejny wypadek tym razem śmiertelny

Częstochowscy policjanci prowadzą czynności i ustalają okołiczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Koniecpolu, na ul. Kościuszki. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący mitsubischi z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze drogi, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia kierujący pojazdem poniósł śmierć na miejscu, zaś jego pasażer z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Częstochowie prowadzą czynności i ustalają dokładne okoliczności wypadku, do którego doszło w dniu 02.02.br. krótko po godz. 22:00 w miejscowości Koniecpol,

na ul. Kościuszki. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący samochodem marki Mitsubischi Carisma, 31- letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący pojazdem, zaś jego pasażer z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Częstochowscy policjanci apelują do kierowców o zachowanie rozwagi i ostrożności podczas jazdy. Pamiętajmy, że zimowy okres wiąże się z licznymi utrudnieniami na drodze w związku z szybko zapadającym zmrokiem i oblodzeniem ulic.

 

źródło http://www.czestochowa.slaska.policja.gov.pl

Share This:

Comments

comments

Dodaj komentarz