Kolektory słoneczne

Czas na złożenie deklaracji o dofinansowanie budowy kolektorów słonecznych mija 15.02.2010r.!!! – nie przegap szansy

Urząd Miasta i Gminy Koniecpol poinformował o możliwości składania deklaracji udziału w programie ograniczenia emisji spalin przy wykorzystaniu kolektorów słonecznych na terenie gminy Koniecpol.

Termin składania deklaracji upływa jednak bardzo szybko – 15.02.2010 r. z programu można zrezygnować ale trudniej będzie do niego przystąpić po tym terminie – mówi burmistrz.

Druki deklaracji można dostać i jednocześnie złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol w pokoju nr 21, elektroniczną wersje pobierzesz tutaj (dokument PDF, w razie trudności z otwarciem pliku proszę zainstalować darmowy program do dokumentów PDF – „Foxit Reader” dostępny tutaj ).

mapa instytutu meteorologii i gospodarki wodnejMapa nasłonecznienia obszarów Polski
Badania zasobów helioenergetycznych na obszarze Polski prowadzone w przeszłości przez Państwowy Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, wykazały potrzebę rozwoju metod racjonalnego wykorzystania posiadanych zasobów helioeneregetycznych. Mapa przedstawia obszary zróżnicowanych sum rocznego napromieniowania zgodne z przyjętą normę dla całego kraju 3600MJ/m2, co odpowiada wartości 1000kWh/m2 z tolerancją 10%.

Zapraszamy do dyskusji na ten temat w naszym serwisie, formularz na dole strony „dodaj nowy”

Panele słoneczne, ogniwa solarne, kolektory słoneczne, ogniwa solarne.

Share This:

Comments

comments

Dodaj komentarz