Naturanit

Naturanit

tel. kom.:: +48 / 517-903-351
tel. kom.:: +48 / 501-277-295
tel. stac.:: +48 (34) 343-88-81
fax.:: +48 (34) 355-14-79

e-mail:: [email protected]
skype:: marcin.skiba44
www:: naturanit.pl

adres:: ul. Klonowa 2, 42-230 Koniecpol, woj. śląskie /pow. częstochowski

 

W naszej ofercie znajdą Państwo:

– kostkę granitową różnych rozmiarów i kolorów;

– kamienie naturalne z przeznaczeniem na elewacje, ścieżki ogrodowe, ogrodzenia, murki, grille, skalniaki itp.;

– grysy ozdobne w różnych kolorach (biały, czerwony, szary, kremowy i inne) z przeznaczeniem na klomby, rabatki, ścieżki i podjazdy;

– od marca w ofercie biesiadne meble ogrodowe z litego drewna.

 

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Posiadamy klientów w całej Polsce. Jesteśmy bezpośrednim importerem kostki granitowej z Ukrainy. Nasza oferta stale się poszerza.

 

Nasza kostka granitowa i kamienie naturalne to:

– Estetyka. Dzięki różnorodności kolorów i rozmiarów mamy możliwość tworzenia nieskończenie wielu oryginalnych i niepowtarzalnych aranżacji.

– Trwałość. Kostka granitowa jest praktycznie wieczna. Jest odporna na mróz, słońce i wodę. Dotychczas przetrwały niektóre drogi starożytnego Rzymu z niej zbudowane. W razie potrzeby kostkę granitową można w łatwy sposób zdemontować i ułożyć ponownie. Mogą to zrobić nawet wnuki lub prawnuki. Podobne parametry posiadają również inne nasze kamienie.

– Ekologia i naturalność. Produkt jest w stu procentach naturalny. Nie zawiera dodatków chemicznych, dzięki czemu w naszym otoczeniu panuje harmonia z naturą.

Ekonomia. Biorąc pod uwagę czas użytkowania okazuje się, że zarówno kostka jak i kamień są rozwiązaniem tańszym od innych.

 

ZAPRASZAMY!!!

Share This:

Comments

comments

Dodaj komentarz