Ostatni miesiąc ,,Internetowej Rewolucji” dla małych i średnich przedsiębiorstw

Już tylko miesiąc pozostał małym i średnim przedsiębiorstwom na wzięcie udziału w akcji „Internetowa Rewolucja”, która odbywa się pod patronatem Ministra Gospodarki.

a w Koniecpolu patronuje jej Agencja Interaktywna 3double.pl

W ramach programu firmy, otrzymają kupon o wartości 200 zł, które będą mogły wykorzystać na darmową reklamę w wyszukiwarce Google. Agencja Interaktywna 3double.pl wspiera akcje i pomaga przedsiębiorcom założyć własną kampanię AdWords.

„Internetowa Rewolucja” ma na celu edukację i aktywizację w sieci sektora małych i średnich przedsiębiorstw. W założeniu, cała akcja ma wpłynąć na zwiększenie konkurencyjności całej polskiej gospodarki w czasach kryzysu. Wg badania MillwardBrown SMG/KRC przeprowadzonego pod koniec zeszłego roku aż 66% polskich firm z sektora MŚP nie posiada strony internetowej, a jeszcze więcej nie reklamuje się w żaden sposób w sieci. Google za darmo przekazuje przedsiębiorcom kupony AdWords o wartości 200 zł za pośrednictwem agencji 3double.pl. Aby z nich korzystać trzeba założyć kampanię reklamową oraz doładować konto (pre-paid) kwotą 40 zł.

Niestety założenie i poprowadzenie kampanii AdWords dla niezaawansowanych użytkowników jest trudnym zadaniem, dlatego agencja 3double.pl wspiera przedsiębiorców, którzy chcą spróbować swoich sił w Internecie. Po zgłoszeniu się do 3double.pl, jej pracownicy zrobią wszystko za przedsiębiorcę, tak aby mógł on wykorzystać kupon Google’a, a dodatkowo poprowadzą wstępną kampanię reklamową.

– W Polsce jest prawie 16 milionów użytkowników internetu, a ponad 80 % z nich deklaruje, że sprawdza w sieci opinie i ceny produktów przed ich zakupem. Małe i średnie przedsiębiorstwa nie mogą sobie pozwolić na nieobecność online, bo byłaby to czysta strata potencjalnych klientów – Dlatego wspieramy akcję „Internetowa Rewolucja” i mamy na celu pomoc przedsiębiorcom w aktywizacji ich firm w sieci.

Właściciel Agencji Interaktywnej 3double
Czerwiec Sebastian

Share This:

Comments

comments

Posted Under

Dodaj komentarz